Descriere
Carburanţi vrac
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Codul fiscal/IDNO
1006601001229
Adresa
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.01.2023 17:48:21
Ultima modificare
17.01.2023 11:43:26
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
6,094,666.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -