Descriere
Tractor cu încărcător frontal, cuș cu maxilar, lamă universală pentru deszăpezire și nivelare, remorcă cu 2 axe, cositoare rotativă, burghiu pentru sădirea copacilor și tocator de resturi vegetale și crengi
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria comunei Risipeni, raionul Falesti
Codul fiscal/IDNO
1007601002603
Adresa
5946,
MOLDOVA,
s.Risipeni,
Făleşti,
strada Unirii nr.77
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.01.2023 17:39:13
Ultima modificare
16.01.2023 18:33:20
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,011,200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -