Descriere
Lucrări de reparație curentă și întreținerea drumurilor locale din raionul Cimișlia pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Cimislia
Codul fiscal/IDNO
1007601008915
Adresa
MD-4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
bul Stefan cel Mare, 12
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.01.2023 12:56:48
Ultima modificare
16.01.2023 15:42:17
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,342,913.22
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -