Descriere
Ulei M 14B2
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.S. ,,Calea Ferată din Moldova”
Codul fiscal/IDNO
1002600001257
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vlaicu Pîrcălab, 48
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.01.2023 12:47:36
Ultima modificare
16.01.2023 13:14:07
MTender ID
Cod CPV
09130000-9
-
Petrol şi produse distilate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
880,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -