Descriere
Combustibili
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul raional ungheni
Codul fiscal/IDNO
1007601003666
Adresa
MD-3606,
MOLDOVA,
locality,
Ungheni,
mun.Ungheni str.Nationala nr.11
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.01.2023 12:03:00
Ultima modificare
17.01.2023 14:25:56
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
400,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -