Descriere
Produse alimentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AZILUL PENTRU PERSOANELE IN ETATE SI CU DISABILITATI
Codul fiscal/IDNO
1008601000215
Adresa
MD-6529,
MOLDOVA,
s.Puhăceni,
Anenii Noi,
str. Alexandru Plamadeala 20
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.01.2023 11:58:35
Ultima modificare
24.01.2023 12:42:39
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
240,300.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -