Descriere
Servicii de transportare a elevilor pentru perioada februarie –decembrie 2023 la I.P.L/T Alexandru cel Bun din or.Rezina
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic Alexandru cel Bun
Codul fiscal/IDNO
1014620008323
Adresa
MD-5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
str. 1 Mai
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.01.2023 11:27:16
Ultima modificare
23.01.2023 11:00:01
MTender ID
Cod CPV
60100000-9
-
Servicii de transport rutier
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
301,344.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -