Descriere
tractor, semiremorcă, perie rotativă, lamă de zăpadă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria or. Floresti
Codul fiscal/IDNO
1007601007192
Adresa
MD-5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
or. Floresti, str. Stefan cel Mare si Sfint 32
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 19:40:08
Ultima modificare
13.01.2023 21:07:34
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
522,400.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -