Descriere
Bumvinil în asortiment
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 16:26:13
Ultima modificare
19.01.2023 09:26:07
MTender ID
Cod CPV
37820000-2
-
Articole pentru lucrări de artă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
363,042.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -