Descriere
Apă potabilă pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Autoritatea Administrativă ”Agenția Națională Transport Auto”
Codul fiscal/IDNO
1008601000617
Adresa
MD 2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Aleea Gării, 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 16:24:10
Ultima modificare
13.01.2023 16:30:44
MTender ID
Cod CPV
41100000-0
-
Apă naturală brută
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
22,970.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -