Descriere
Teste pentru determinarea H Pylori Ag în masele fecale, pentru a. 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.M.S.P. CENTRUL MEDICILOR DE FAMILIE MUNICIPAL BALTI
Codul fiscal/IDNO
1003602150710
Adresa
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. Decebal 101"V"
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 16:16:07
Ultima modificare
13.01.2023 16:33:22
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
10,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -