Descriere
Peleți din lemn
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Cimișlia
Codul fiscal/IDNO
1007601005914
Adresa
MD-4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
bd. Ștefan cel Mare 14
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 15:59:50
Ultima modificare
13.01.2023 16:04:34
MTender ID
Cod CPV
03400000-4
-
Produse de silvicultură şi de exploatare forestieră
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
529,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -