Descriere
Piese de schimb pentru echipamentele de măsurare de tip BSA și BDA
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de Tehnologii Informaționale în Finanțe
Codul fiscal/IDNO
1005600036924
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tănase, 7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 15:39:42
Ultima modificare
13.01.2023 16:18:17
MTender ID
Cod CPV
38300000-8
-
Instrumente de măsurare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
165,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -