Descriere
Achizitionarea contoarelor de uz casnic
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
SRL ”Chișinău-gaz”
Codul fiscal/IDNO
1003600066037
Adresa
2000,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Albișoara, 38
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 15:32:30
Ultima modificare
13.01.2023 15:35:48
MTender ID
Cod CPV
38500000-0
-
Aparate de control şi de testare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
39,719,966.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -