Descriere
Procurarea camionului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Institutul de Fitotehnie „Porumbeni”
Codul fiscal/IDNO
1011600004805
Adresa
4834,
MOLDOVA,
s.Paşcani (r-l Criuleni),
Criuleni,
s. Pașcani, r-l Criuleni
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Fitotehnie Porumbeni
Telefonul de contact
079547666; 067667666
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 14:00:28
Ultima modificare
26.01.2023 13:57:43
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
340,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -