Descriere
Servicii de reparație și întreținere a automobilelor aflate la balanța Inspectoratului General al Poliției
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției
Codul fiscal/IDNO
1013601000495
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 12:42:51
Ultima modificare
13.01.2023 12:56:40
MTender ID
Cod CPV
50110000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
960,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -