Descriere
Achiziționarea Produse alimentare pentru trimestrul I , ianuarie –martie, 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Răspopeni
Codul fiscal/IDNO
1007601004548
Adresa
7228,
MOLDOVA,
s.Răspopeni,
Şoldăneşti,
s. Raspopeni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 12:38:33
Ultima modificare
13.01.2023 14:42:11
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
116,721.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -