Descriere
COP
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Cobusca Veche
Codul fiscal/IDNO
1007601009059
Adresa
6518,
MOLDOVA,
s.Cobusca Veche,
Anenii Noi,
strada Stefan Cel Mare nr.18
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 11:36:18
Ultima modificare
17.01.2023 10:02:31
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
400.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -