Descriere
Produse petroliere pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Centrul de Sanatate Straseni
Codul fiscal/IDNO
1007600073873
Adresa
MD3701,
MOLDOVA,
mun.Străşeni,
Străşeni,
Str. Stefan cel Mare 105
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 11:11:29
Ultima modificare
13.01.2023 11:33:36
MTender ID
Cod CPV
09130000-9
-
Petrol şi produse distilate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
263,721.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -