Descriere
Piatră spartă de calcar
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ÎM Regia EXDRUPO
Codul fiscal/IDNO
1003600161002
Adresa
MD 2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Varnița, 22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 10:37:22
Ultima modificare
07.04.2023 14:49:40
MTender ID
Cod CPV
14210000-6
-
Pietriş, nisip, piatră concasată şi agregate
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
6,375,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -