Descriere
Servicii de regenerare și alimentare a modulelor xerografice și cartridgelor pentru imprimante și copiatoare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Vamal
Codul fiscal/IDNO
1006601000185
Adresa
2065,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
N. Starostenco, 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 18:10:35
Ultima modificare
27.01.2023 14:44:35
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
190,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -