Descriere
Servicii de transport aerian în baza biletelor avia pentru escortarea persoanelor deținute (deportat, DEPA)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Administrația Națională a Penitenciarelor
Codul fiscal/IDNO
1006601001012
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Nicolae Titulescu 35
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 17:36:20
Ultima modificare
16.01.2023 09:07:29
MTender ID
Cod CPV
60400000-2
-
Servicii de transport aerian
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
299,750.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -