Descriere
servicii de imprimare a CD–urilor personalizate
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Codul fiscal/IDNO
79592
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 17:36:08
Ultima modificare
19.01.2023 17:16:43
MTender ID
Cod CPV
79800000-2
-
Servicii tipografice şi servicii conexe
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
2,760.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -