Descriere
Mijloace TIC pentru necesitățile didactice în Gimnaziul „Ioan Vodă” din satul Hagimus, raionul Căușeni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria satului Hagimus
Codul fiscal/IDNO
1007601003714
Adresa
MD - 4319,
MOLDOVA,
s.Hagimus,
Căuşeni,
str.Stefan cel Mare 138
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cucerovschi Veaceslav
Telefonul de contact
024358236
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 17:20:57
Ultima modificare
17.01.2023 17:11:31
MTender ID
Cod CPV
31600000-2
-
Echipament electric
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
319,200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -