Descriere
Servicii de depozitare a deșeurilor menajere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IM Directia Reparatii si Constructii Drumuri Balti
Codul fiscal/IDNO
1011602002506
Adresa
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. Decebal 126
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 17:01:04
Ultima modificare
31.01.2023 11:00:01
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
4,400,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -