Descriere
Servicii de colectare şi transportare a deșeurilor lichide de la agenţi economici
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apă-Canal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1002600015876
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vitalie Cojocaru
Telefonul de contact
022256797, 068768855, 060711110
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 16:53:11
Ultima modificare
12.01.2023 16:53:11
MTender ID
Cod CPV
90400000-1
-
Servicii privind apele reziduale
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
1,400,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -