Descriere
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului automat de stingere a incendiilor cu apă în încăperea arhivei nr.2 din mun.Chișinău, str.Mesager, 5
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 16:20:26
Ultima modificare
17.01.2023 14:26:46
MTender ID
Cod CPV
50320000-4
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a computerelor personale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
34,990.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -