Descriere
„Produse de origine animală”, pentru necesităţile Armatei Naţionale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Codul fiscal/IDNO
1006601001229
Adresa
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Conovalova Olga
Telefonul de contact
022-25-21-49
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 16:09:08
Ultima modificare
12.01.2023 16:20:20
MTender ID
Cod CPV
15110000-2
-
Carne
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
13,500,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -