Descriere
Servicii de amenajare a orașului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria oraşului Făleşti
Codul fiscal/IDNO
1007601002094
Adresa
5901,
MOLDOVA,
or.Făleşti,
Făleşti,
Str. Ştefan cel Mare şi Sfînt 73
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 15:49:48
Ultima modificare
12.01.2023 16:17:45
MTender ID
Cod CPV
71400000-2
-
Servicii de urbanism şi de arhitectură peisagistică
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4,583,333.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -