Descriere
Servicii de intretinere a drumurilor locale pe timp de iarnă in anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Hincesti
Codul fiscal/IDNO
1010601000070
Adresa
3401,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
Str. M. Hincu, 138
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 15:45:46
Ultima modificare
17.01.2023 08:55:31
MTender ID
Cod CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,249,682.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -