Descriere
Servicii de pază tehnică şi de deservire a sitemului de semnalizare contra incendiilor, pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcţia generală asistenţă medicală și socială a Consiliului municipal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1007601010541
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Bucureşti nr. 35
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 15:11:21
Ultima modificare
12.01.2023 15:50:52
MTender ID
Cod CPV
79710000-4
-
Servicii de siguranţă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
65,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -