Descriere
Servicii de brokheraj vamal
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Autoritatea Administrativă ”Agenția Națională Transport Auto”
Codul fiscal/IDNO
1008601000617
Adresa
MD 2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Aleea Gării, 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 13:57:28
Ultima modificare
12.01.2023 14:09:18
MTender ID
Cod CPV
66100000-1
-
Servicii bancare şi de investiţii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
33,060.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -