Descriere
Servici de deratizare și dezinsecție
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr.16-Pruncul
Codul fiscal/IDNO
1006601000945
Adresa
MD 2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. I. Pruncul
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 13:53:38
Ultima modificare
12.01.2023 14:01:48
MTender ID
Cod CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
41,666.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -