Descriere
Hârtiei A4
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției
Codul fiscal/IDNO
1013601000495
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Corduneanu Elena
Telefonul de contact
022-868-066
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 12:37:51
Ultima modificare
15.02.2023 14:24:31
MTender ID
Cod CPV
22900000-9
-
Diverse imprimate
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,649,800.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -