Descriere
Produse Petroliere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Academia ,,Ștefan cel Mare” a MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000691
Adresa
2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gh. Asachi 21
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 12:01:39
Ultima modificare
25.01.2023 12:28:20
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
316,670.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -