Descriere
PRODUSE ALIMENTARE PENTRU I SIMESTRU ANUL 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Chiscareni
Codul fiscal/IDNO
1007601002614
Adresa
6216,
MOLDOVA,
s.Chişcăreni,
Sîngerei,
R-l Singerei s.Chiscareni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 11:50:44
Ultima modificare
18.01.2023 18:22:45
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
342,100.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -