Descriere
Servicii de spălătorie a lengeriei pentru 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Policlinica de Stat
Codul fiscal/IDNO
1006601003924
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August 1989, nr.70
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 10:19:43
Ultima modificare
16.01.2023 11:00:03
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
31,680.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -