Descriere
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP CRDM
Codul fiscal/IDNO
1003600150196
Adresa
2025,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. C. Virnav 13
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cuznetov Tatiana
Telefonul de contact
+37379705053
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
11.01.2023 17:51:38
Ultima modificare
12.01.2023 10:41:04
MTender ID
Cod CPV
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
800,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -