Descriere
Rechizite de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr.16-Pruncul
Codul fiscal/IDNO
1006601000945
Adresa
MD 2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. I. Pruncul
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.01.2023 17:03:28
Ultima modificare
11.01.2023 17:03:28
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
50,875.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -