Descriere
Reparatia capitala a cantinei si salii de sport din LT Mihail Birca ,Milestii Mici
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Milestii Mici
Codul fiscal/IDNO
1008601001072
Adresa
6819,
MOLDOVA,
s.Mileştii Mici,
Ialoveni,
c.Milestii Mici
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.01.2023 16:48:19
Ultima modificare
11.01.2023 16:48:19
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
7,755,400.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -