Descriere
Traverse și cherestea de lemn (деревянные шпалы и брус)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.S. ,,Calea Ferată din Moldova”
Codul fiscal/IDNO
1002600001257
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vlaicu Pîrcălab, 48
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.01.2023 16:16:17
Ultima modificare
11.01.2023 16:16:17
MTender ID
Cod CPV
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
1,311,422.50
USD
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -