Descriere
Borduri de beton
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ÎM Regia EXDRUPO
Codul fiscal/IDNO
1003600161002
Adresa
MD 2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Varnița, 22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.01.2023 16:03:30
Ultima modificare
11.01.2023 16:07:11
MTender ID
Cod CPV
44110000-4
-
Materiale de construcţii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,825,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -