Descriere
achizitionarea produselor alimentare pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
II Scoala Profesionala N2 Cahul
Codul fiscal/IDNO
1008603000459
Adresa
MD-3901,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str.Stefan cel Mare 125
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.01.2023 11:38:01
Ultima modificare
11.01.2023 11:59:29
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
759,700.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -