Descriere
Servicii de pază fizică a obiectivelor BMA al MAI
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Biroul migratie si azil
Codul fiscal/IDNO
1006601000794
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Stefan cel Mare nr. 124
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Stratila Valeriu
Telefonul de contact
022526667; 068069933
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
11.01.2023 11:13:36
Ultima modificare
11.01.2023 11:31:08
MTender ID
Cod CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
589,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -