Descriere
Consumabile medicale, anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Centrul de Sănătate Sângerei
Codul fiscal/IDNO
1007602012771
Adresa
6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
Testimițeanu, 11
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Tartacovschi Eleonora
Telefonul de contact
026222662
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
09.01.2023 14:25:07
Ultima modificare
10.01.2023 13:59:26
MTender ID
Cod CPV
33140000-3
-
Consumabile medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
101,705.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -