Descriere
Servicii de colectarea, transportarea și tratarea deșeurilor medicale.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr.10 - Goian
Codul fiscal/IDNO
1006601000967
Adresa
MD-2089,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
satul Goian
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.01.2023 14:23:48
Ultima modificare
14.01.2023 18:00:00
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
6,666.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -