Descriere
Diverse produse alimentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Abaclia
Codul fiscal/IDNO
1007601008867
Adresa
6711,
MOLDOVA,
s.Abaclia,
Basarabeasca,
Abaclia str. Aleco Russo 17
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.01.2023 14:19:09
Ultima modificare
11.01.2023 14:40:10
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
400,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -