Descriere
Alimentare elevilor claselor 1-12 semestru doi anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic "LUCEAFARUL" or.Vulcanesti
Codul fiscal/IDNO
1011601000505
Adresa
5301,
MOLDOVA,
or.Vulcăneşti (UTA Găgăuzia),
UTA Găgăuzia,
str.Popov 7
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Chilimicenco Serghei
Telefonul de contact
067345539
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
09.01.2023 13:52:12
Ultima modificare
11.01.2023 12:59:41
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
639,883.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -