Descriere
Achiziționarea produselor alimentare TR I și II
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
SPB Constructorul IS
Codul fiscal/IDNO
1003600013455
Adresa
MD-2038,
МОЛДОВА,
мун.Кишинэу,
мун.Кишинэу,
str. Zelinski,15
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
E. Mucuta spbconstructorul
Telefonul de contact
022639190
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
06.01.2023 13:05:19
Ultima modificare
06.01.2023 13:05:19
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
35,490.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -