Descriere
Achiziționarea produselor petroliere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de excelenţă în medicină şi farmacie "Raisa Pacalo"
Codul fiscal/IDNO
1007600000510
Adresa
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Testemiţanu,28
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
06.01.2023 13:02:19
Ultima modificare
06.01.2023 13:15:30
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
112,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -